Do tej pory wynajem aut był domeną dużych firm i korporacji, obecnie coraz więcej małych i średnich zakładów rozważa taką możliwość. Zakup samochodów to jednorazowy spory wydatek i nie każda mała firma jest w stanie go ponieść lub jest to z ekonomicznego punktu dla niej nieopłacalne. Dlatego dostosowując się do potrzeb rynku, stworzono specjalną ofertę wynajmu obniżającą koszty wielu firm.

Opłaty związane z wypożyczeniem samochodu dla firmy są stałe i można je bez problemu zaplanować w miesięcznym budżecie przedsiębiorstwa, przykładowy cennik na stronie http://amigorentacar.pl/. Nie bez znaczenia jest także fakt, że opłatę tą można wrzucić w koszt prowadzenia działalności gospodarczej, a także nie powoduje to ograniczenia zdolności kredytowej.

Zalety takiego wynajmu są następujące, każdy samochód dostępny w wynajmie jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym oraz posiada już wykupione ubezpieczenie OC, co przekłada się na brak obaw o dodatkowe koszty związane z awarią lub stłuczką.

Dodatkową zaletą takiego użytkowania pojazdów jest komfort, jaki stworzymy pracownikom dzięki dodatkowemu wyposażeniu takim jak GPS, klimatyzacja czy nawet tempomat.

Wynajem samochodowy w Szczecinie daje nam szeroki wybór pojazdów dostosowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby istnieje możliwość wymiany na inny model.
W wielu firmach można skorzystać z pełnego pakietu opcji takich jak serwis ogumienia zapewniający naprawy ogumienia na terenie całej Polski, a także wymianę i przechowywanie opon po sezonie. Dostępna jest także pełna oferta ubezpieczeniowa wraz z pomocą w likwidacji szkody. W razie poważniejszej awarii można liczyć na samochód zastępczy. Można się także pokusić o pakiet 24 h pomoc zapewniająca dotarcie, naprawę na miejscu bądź holowanie, a kierowcę w takim przypadku zakwaterowanie w hotelu.
Dalszą ofertą, którą można zaproponować to karty paliwowe, które zapewniają komfort i prostotę podczas zatankowania, a dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie rachunki za paliwo mamy w jednym miejscu i są dostępne niemal natychmiast po zatankowaniu.

Wybierając wynajem, możemy zapomnieć o takich kłopotliwych rzeczach jak upływający termin ubezpieczenia, wymiana opon czy przegląd techniczny tym wszystkim powinna się zająć firma wypożyczająca samochody. Tak, że nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także czas potrzebny na załatwienie spraw związanych z obsługą samochodu.
Nie pozostaje nic innego jak tylko wybór odpowiedniego środka transportu i zamiast tradycyjnie kupić po prostu wynająć i nie martwić się o sprawy związane z obsługą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here